Při touze po dětech

Rychle otěhotnět? Ale jak?

přání mít děti-těhotná-se stát

Když se pár rozhodne mít děťátko, je zcela přirozené, že přestane používat antikoncepci. Přesto však jen v těch nejvzácnějších případech na první pokus otěhotníte. Toto je ale pro mnoho párů, které touží po dětech často stěží představitelné, neboť téměř každý z nás zná páry, které otěhotněly neplánovaně. 

Pokud chcete mít děti, měla byste včas vysadit všechny antikoncepční prostředky a uvědomit si, že můžete ihned otěhotnět. Zdůrazňujeme zde „můžete“ – neboť často to trvá delší dobu, než po vysazení hormonální antikoncepce nastane ovulace. Navíc existuje mnoho prostředků, které můžete  běžně používat a díky kterým můžete otěhotnět. Jsou to drobnosti, které ale mohou mít velký účinek na cestě k Vašemu vytouženému dítěti. 

 

Plánovat těhotenství

Zatímco někteří by chtěli potomstvo nechat náhodě, jiní cítí naopak potřebu své miminko konkrétně naplánovat.V obou případech Vás mohou podpořit podpůrné prostředky a vyšetřovat dny s nejvyšší pravděpodobností početí. 

 

Zázrak těhotenství

předpoklad-těhotnou-se stát-těhotenství

Zázrak těhotenství rychle vysvětlený – Jak dochází k početí a jak k oplodnění vajíčka spermií? 

Více k příspěvku – klikněte zde!

 

Předpoklady pro těhotenství

předpoklad-těhotenství-těhotnou-se stát

Jaké předpoklady musí být splněny pro otěhotnění? Co se stane před těhotenstvím? Jak mu nejlépe pomoct? Jaké jsou podpůrné prostředky k otěhotnění? 

Více k příspěvku – klikněte zde!

 

Jak vzniká těhotenství?

spermie

Jak dlouho jsem plodná a jak vzniká těhotenství? Jaká je životnost vajíčka a  jaká je životnost spermií? Bude to kluk, nebo holka?

Více k příspěvku – klikněte zde! 

 

Cyklus ženy

Profil plodnosti

Cyklus ženy rozdělujeme na neplodné a plodné dny. Během plodných dnů můžete otěhotnět a naplnit touhu po dětech.

Více k příspěvku – klikněte zde!

 

Plodnost a ovulace

tělo ženy

K ovulaci dochází nepozorovaně ve skrytu a často v době, kdy to nečekáme. Toto je velmi důležitá informace, neboť páry, které znají své plodné dny kolem ovulace, rychleji otěhotní! 

Více k příspěvku – klikněte zde!