Výhody cyclotestu

S cyclotest baby přirozeně k vytouženému dítěti

cyclotest-baby-cyklusový přístroj

cyclotest baby Vám pomůže zkrátit čekací dobu na vytoužené těhotenství. cyclotest baby stanovuje na základě vaší tělesné teploty vaše plodné dny, ve kterých může pohlavní styk vést s vysokou pravděpodobností k otěhotnění – docela přirozeně, beze stresu a bez hormonů nebo zásahů do vašich přirozených tělesných procesů.

 

cyclotest baby se dá jednoduše použít

S cyclotest baby měříte některé dny v cyklu ráno ihned po probuzení, předtím, než vstanete, svoji  tělesnou teplotu. Okamžitě po měření se Vám na displeji zobrazí aktuální status plodnosti: vysoce plodná, plodná nebo neplodná. Pohlavním stykem v uvedených vysoce plodných dnech mnohokrát zvyšujete vaši naději na vznik těhotenství. 

 

Nejvyšší spolehlivost pomocí dvojité kontroly

cyclotest baby je jediný povolený přístroj na měření cyklu v Evropě, který je schopen ve svých výpočtech zohlednit dva znaky plodnosti (teplota a dodatečné určení hormonální hodnoty nebo výsledky sledování hlenu děložního hrdla). 

 

cyclotest baby dává jistotu plánování

pár v posteli

cyclotest baby Vás předem informuje, kdy počítá v aktuálním cyklu s ovulací. Tato zpráva je v průběhu cyklu na základě aktuálně stanovených teplotních hodnot přezkoušena a popř. upravena. 

 

cyclotest baby je vítěz v poměru cena/výkon

cyclotest baby je vítězem mezi přístroji na měření cyklu v poměru cena/výkon. Když se Vám splní touha po dítěti, můžete ho použít jako antikoncepční prostředek. Mnoho žen tuto skutečnost velmi oceňuje. Neboť když si páry přejí více dětí, nechtějí se chránit mezi oběma dětmi za pomoci hormonální antikoncepce, protože narušuje přirozený cyklus a ohrožuje spontánní početí.

 

S cyclotestem baby nemáte další výdaje

S přístrojem cyclotest baby máte všechno, co potřebujete. Nevznikají žádné další náklady např. s kupováním testovacích tyčinek, což je případ hormonálních měřicích přístrojů. 

 

cyclotest baby je moderní

miminko-směje se

cyclotest baby je přístroj na měření cyklu s nejmodernější úrovní technologie. V přístroji je integrované USB rozhraní k přenosu údajů. Je to jedinečná funkce mezi přístroji se stejnou funkcí. Pokud by přesto při pravidelnému pohlavnímu styku v plodných dnech nenastalo otěhotnění ve vytouženém časovém období, můžete své osobní údaje o cyklu přenést skrze integrované USB rozhraní s pomocí USB kabelu, který je součástí objednávky do Vašeho PC. S pomocí cyclotest softwaru obsaženého v cyclotest základním balíčku můžete v případě potřeby své údaje o cyklu zobrazit v křivce a nechat shrnout do profilu plodnosti. Toto můžete poté vytisknout, uložit do paměti nebo odeslat e-mailem. 

Profil plodnosti může dodat vašemu lékaři důležité údaje a naznačit, proč nedochází k vytouženému otěhotnění.Léčba neplodnosti tak může být podstatně zkrácena a čas může být využitý lépe.