otěhotnět s cyclotestem

Otěhotnět s pomocí cyclotest baby je zcela jednoduché a nenákladné.

cyclotestem baby měříte svoji tělesnou teplotu po probuzení od prvního dne menstruace až po začátek neplodné fáze po ovulaci. Vložíte integrovaný měřicí senzor pod jazyk. (Stejně jako měříte teplotu, když jste nemocná.)

Po několika málo sekundách zazní pípnutí, které Vás informuje, že měření je skončeno. Nemějte obavy, nemůžete měřit špatně, neboť cyclotest baby je vybaven inteligentní měřicí kontrolou, upozornil by Vás zvukovým signálem. V takovém případě měření jednoduše opakujte.

Přímo po měření Vám cyclotest baby na displeji zobrazuje, zda se právě nacházíte ve svých vysoce plodných dnech a brzy nastane ovulace nebo zda se nacházíte právě v plodných dnech nebo v neplodné fázi cyklu. Ve vyznačených vysoce plodných dnech byste měla spát se svým partnerem, neboť v tomto časovém intervalu je maximální naděje, že otěhotníte.

Pokud byste chtěla, můžete v inzerovaných vysoce plodných dnech provést ještě jeden cyclotest ovulační test. Pokud je pozitivní, tak můžete zadat výsledek do cyclotestu baby a dozvíte se, že ovulace nastane během příštích hodin. Tímto způsobem budou dva znaky plodnosti (za prvé změna tělesné teploty, za druhé změna hormonálních hodnot) zahrnuty do výpočtu nejvhodnějšího okamžiku tak, že ovulace je určena tak přesně, jak jen je možné. Dosud žádný přístroj není schopen určit ovulaci s takovou přesností.

Pokud by mělo dojít k vytouženému otěhotnění, tak Vám to cyclotest baby včas zobrazí. Tímto způsobem se dozvíte mnohem dříve než jiné ženy o svém těhotenství a můžete přizpůsobením svého životního stylu (např. zřeknutí se alkoholu a nikotinu) zabránit zvláště v raném těhotenství vývojovým vadám.